Dietetyk Wrocław

Gdynia Radio

Co możesz zrobić, żeby zdrowo się odżywiać

Ostatnio miałam przyjemność porozmawiać z Ewelina Jasik – Body and Mind Coaching w Gdynia Radio. Rozmawiałyśmy o tym jak zmienić swoje nawyki na stałe, jak zdrowo schudnąć, jak poprawić wyniki badań, a także jak poczuć się lepiej. Zapraszam Cię do odsłuchania naszej rozmowy.

kobiety przy kawie

kobietyprzykawie.pl

Fakty i mity związane z planem żywieniowym

To, co jemy ma, ogromny wpływ nie tylko na nasz wygląd, samopoczucie, ale również na prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Warto więc wiedzieć, jak podjeść z głową do kwestii żywieniowych.

onet.com

Psychodietyk - w jaki sposób odpowiada na potrzeby pacjenta?

Zaburzenia odżywiania takie jak: anoreksja, bulimia, ortoreksja, kompulsywne jedzenie, mogą być wynikiem nieprzepracowanych emocji, perfekcjonizmu, presji narzucanej przez bliskie osoby i społeczeństwo. Psychodietetyk może pomóc przywrócić kontrolę nad spożywanymi posiłkami, nad zajadaniem stresu i innych emocji. Odpowiedni balans między stanem psychicznym a fizycznym jest bardzo ważny i wpływa na jakość życia.

rady psychodietetyka w onet

Krajowy Biuletyn Medyczny

Czym jest Metabolic Balance?

Twoja krew jest kluczem do spersonalizowanego programu żywieniowego. Poznaj swoje geny. Mówię o tym w artykule dla Krajowego Biuletynu Medycznego. Zapraszam do przeczytania

Imperium Kobiet

Problem z zajściem w ciążę a Hashimoto

Marzysz o byciu mamą, jednak od wielu miesięcy bezskutecznie starasz się o dziecko? Jest duże prawdopodobieństwo, że cierpisz na chorobę tarczycy Hashimoto, która wielu kobietom utrudnia zapłodnienie i donoszenie ciąży. Dobra wiadomość jest taka, że choroba tarczycy nie wyklucza macierzyństwa, jednak wymaga wprowadzenia do swojej diety i stylu życia nieco zmian. W artykule podpowiadam jak zajść w ciążę i urodzić zdrowe dziecko!

życie wrocławia Agnieszka Stefaniak znany dietetyk o nawykach żywieniowych

Życie Wrocławia

Jak zmienić nawyki żywieniowe?

Chcesz poprawić swoją odporność? Zmień nawyki żywieniowe. Wystarczy kilka prostych wskazówek, by zmniejszyć podatność organizmu na choroby i infekcje, poprawić jego kondycję psychiczną i fizyczną, cieszyć się doskonałą formą i świetną sylwetką.

Planetakobiet.com

Problem z zajściem w ciążę a Hashimoto

W artykule opowiadam, co należy zmienić w diecie i stylu życia, aby spełnić marzenie o macierzyństwie mimo trudności wynikających z choroby Hashimoto. Zapraszam do przeczytania.

jak zajść w ciążę

Ekobietki

Problem z zajściem w ciążę, a Hashimoto – Rady psychodietetyka

W artykule opowiadam, co należy zmienić w diecie i stylu życia, aby spełnić marzenie o macierzyństwie mimo trudności wynikających z choroby Hashimoto. Zapraszam do przeczytania.

problem z zajściem w ciążę
jak nie przejeść się świątecznymi potrawami

Feszyn.com

Psychodietetyk radzi, jak nie przejeść się świątecznymi potrawami

W artykule poruszam temat diety podczas świat. Opowiadam jak nie przejeść się świątecznymi potrawami, dlaczego warto nauczyć się odmawiać, wskazuję na co warto zwrócić uwagę w  świątecznej diecie. Zapraszam do przeczytania.