Dietetyk Wrocław

Odkryj tajemnice swojego organizmu dzięki profesjonalnemu testowi NutriGen! To niezwykłe badanie skupia się na analizie Twoich genów, które bezpośrednio wpływają na Twój metabolizm, sposób odżywiania oraz predyspozycje do różnych schorzeń. Wynik testu pozwala na odczytanie, jaki jest Twój metabolizm makro i mikro składników oraz predyspozycje do różnych schorzeń (m.in. cukrzycy, insulinooporności, awitaminozy, nadwagi i otyłości). 

Ale to nie wszystko! Test NutriGen pozwoli Ci również zidentyfikować nietolerancje pokarmowe i wrażliwość na pewne smaki czy składniki. Dzięki temu odkryjesz, jakie produkty mogą Ci szkodzić, a którymi możesz śmiało się delektować. Ponadto, badanie uwzględnia skłonności do różnych innych chorób dietozależnych, abyś mógł lepiej zadbać o swoje zdrowie. Dowiesz się, jakie są możliwości detoksykacyjne Twojego organizmu, aktywność enzymów trawiennych i hormonów oraz profili zapalnych w Twoim ciele. Dzięki temu zyskasz pełen obraz funkcjonowania swojego organizmu i będziesz mógł lepiej dostosować swoją dietę oraz styl życia. Bada aż 128 polimorfizmów pojedynczych nukleotydów (SNP) i pokazuje zbiór naszych cech spośród 384 możliwych wariantów genowych. To bardzo szczegółowe i kompleksowe podejście, które dostarczy Ci niezwykle cennych informacji o Twoim organizmie. 

Przygotuj się na odkrycie fascynujących faktów o sobie i swoim ciele. Wybierz test NutriGen i dowiedz się, jak możesz zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie na najwyższym poziomie. Nie zwlekaj, już teraz rozpocznij podróż do lepszego, bardziej świadomego odżywiania i życia! 

Profesjonalny Test Genetyczny Nutrigen ™ jest dla Ciebie jeśli pragniesz:

Utracić wagę

Poprawić wydajność sportową

Dowiedzieć się szczegółowych informacji
o swoim organizmie

Ujawnić nietoleracje pokarmowe

Obejrzyj film i dowiedz się więcej o teście NutriGen

Twój raport genetyczny Nutrigen ™

Wyniki testu opracowane są dla Ciebie na ponad 100 stronach analizy. Przedstawię Twoje predyspozycje genetyczne ściśle związane z utratą masy ciała, wpływem aktywności fizycznej na Twój organizm i zdrowym stylem życia. Zaproponuję również dobrane dla Ciebie posiłki. Test NutriGen pokaże także Twoje genetyczne predyspozycje do nietolerancji pokarmowych i nadwrażliwości. Dowiesz się więcej na temat aktywności Twoich hormonów i ich wpływu na Twoją wagę i samopoczucie.

Cała analiza jest oczywiście w języku polskim PL.

Dbaj o siebie i zdrowo jedz z dietetykiem

Przykładowe wyniki analizy testu NutriGen

Cennik NutriGen

PIERWSZA WIZYTA

Cały pakiet 2300 zł

KOLEJNE KONSULTACJE

Konsultacja do 60 min: 400 zł

Kolejna konsultacja do 30 min: 150 zł

Podejmij wyzwanie! Zamów test NutriGen i miej realny wpływ na swoje zdrowie!