Dietetyk Wrocław

Poznajcie Panią Kasię! Pani Kasia wygrała nasz konkurs “Moja wielka metamorfoza z Metabolic Balance”. Będziemy na bieżąco obserwować jej postępy.

Pani Kasia już po pierwszej wizycie, która rozpocznie jej przygodę z programem Metabolic Balance Polska.  Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze – Pani Kasia jest zmotywowana do działania, marzy o zmianie i pięknych efektach.

Zapraszam do śledzenia relacji.

1. Wprowadzenie do programu Metabolic Balance

Oto relacja z naszego pierwszego spotkania. Zobaczycie jak wygląda wizyta, a także jakie oczekiwania ma Pani Kasia względem programu. 

2. Otrzymanie planu Metabolic Balance

Zapraszam na nasze kolejne spotkanie z Panią Kasią! W filmiku możesz zobaczyć, jak wygląda typowy plan Metabolic Balance Polska, a także posłuchać, jakie są pierwsze wrażenia Pani Kasi, co do planu.

W każdym planie Metabolic Balance stosuje się także 8 najważniejszych zasad programu. Poniżej możesz przeczytać, jakie to zasady, a w filmiku opowiadam o nich dokładniej.

8 zasad Metabolic Balance

  1. Jemy 3 posiłki w ciągu dnia.
  2. Po każdym posiłku robimy przynajmniej 5 godzin przerwy.
  3. Jeden posiłek nie może być dłuższy niż 60 minut.
  4. Każdy posiłek zaczynamy od białka.
  5. Każdy posiłek powinien zawierać tylko jeden rodzaj białka.
  6. Jemy do godziny 21:00
  7. Pijemy 35 ml wody na kilogram masy ciała
  8. Jemy przynajmniej 1 jabłko dziennie.

 

Zapraszam do obejrzenia filmiku!

3. 16 dni na planie Metabolic Balance

Pani Kasia właśnie skończyła 16 dni fazy beztłuszczowej planu Metabolic Balance Polska. W tym czasie udało się już zmniejszyć masę ciała o 4,1 kg. Gratulacje!

Jak Pani Kasia czuła się w tym czasie i jak sobie radziła z realizacją planu żywieniowego? Odpowiedź na te pytania znajdziesz w filmiku. Zapraszam do oglądania. 

Kolejne spotkanie z Panią Kasią za miesiąc!